auto-21

Nabízíme kvalitní služby v oboru Autoservis - Pneuservis

ford-opravy

Mechanické opravy a výměny

V našem autoservise provádíme veškeré mechanické opravy osobních a užitkových vozidel všech značek. Výměna kapalin, olejů, autoskel, brzd, výfuků, tlumičů a dalších částí vozidel. Opravy náprav a geometrie a mnoho dalších mechanických oprav vozidel všech značek. Na základě Vaší poptávky vypracuje cenovou nabídku.

Pneuservis a prodej pneu

Výměna pneu včetně demontáže a montáže s vyvážením pneumatik pro osobní a dodávkové automobily. Prodej nových a použitých letních a zimních pneu, ALU kol a disků pro osobní a dodávkové vozidla. Přezutí pneu včetně vyvážení v ceně od 399,- Kč. Možnost úschovy pneu na další sezónu.

ford-servis
auto-21

Příprava a zajištění vozidel na STK a ME

Prohlédneme a připravíme váš vůz na pravidelnou STK a ME. Technickou prohlídku a eměření emise můžeme zajistit za Vás.

Prodej náhradních dílů a autodoplňků

Nabízíme široký sortiment použitých i nových náhradních autodílů, interiérového vybavení, části karoserií a autodoplňků na osobní a užitková vozidla značky Ford. Na zakoupené autodíly poskytujeme záruku a montáž v našem servise. Zboží nebo službu lze objednat osobně návštěvou provozovny, telefonicky nebo mailem. Objednané zboží doručujeme dopravní společností Toptrans a Českou poštou dle cenového tarifu. Zboží je také možné vyzvednout po domluvě osobně v provozovně.

ford-focus
nahradní

Výkup osobních a dodávkových vozidel

Vykupujeme havarované a jinak poškozená osobní auta a dodávky včetně odtahu vozidel.

Opravy a generální opravy motorů

Provádíme částečné a generální opravy motorů. Renovace klikových hřídelí, broušení hlav a bloků motoru, výbrusy válců, opravu klikových hřídelí.

oprava-motoru
odtahova-sluzba

Odtah vozidel

Nonstop odtah nepojízdných a havarovaných vozidel včetně úschovy. Odtah až tří vozidel najednou.

Klimatizace

Provádíme kompletní opravy, plnění a čištění autoklimatizací včetně odstranění pachů a bakterií. Opravy tlakových hadic klimatizací, prodej náhradních dílů ke klimatizacím. Minimálně jednou ročně je vhodné vyměnit kabinový filtr a provést desinfekci větracího systému.

Ekologická likvidace automobilů

Zprostředkujeme ekologickou likvidaci Vašeho vozidla.

Máte dotaz na některou z našich služeb nebo produkt ?

Neváhejte a kontaktujte nás.

TOPlist